KATE agency s.r.o.

VSTUPTE DO E-SHOPU Ikona nákupního košíku obchodní podmínky | reklamační řád | přihlásit se | zaregistrovat se

Ilustrační foto k tištěné reklamě
  TIŠTĚNÁ REKLAMA
  tiskoviny, banery, polepy

Ilustrační foto k reklamním předmětům
  REKLAMNÍ PŘEDMĚTY
  včetně označení logem pro vaše klienty

Ilustrační foto ke kovovým perům
  KOVOVÉ PROPISKY A PERA
  kuličkové, plnicí, keramické, mikrotužky

Ilustrační foto ke gravírování reklamních předmětů a průmyslových výrobků laserem
  GRAVÍROVÁNÍ LASEREM
  i na vámi dodané zboží

Ilustrační foto ke kalendářům a diářům
  KALENDÁŘE A DIÁŘE
  kolekce pro rok 2013

Ilustrační foto k návrháři vlastních diářů
  NÁVRHÁŘ DIÁŘŮ
  navrhněte si sami firemní diář

Ilustrační foto k reklamnímu textilu
  REKLAMNÍ TEXTIL
  pro vaši firmu

Ilustrační foto ke grafickému studiu KATE
  GRAFICKÉ STUDIO
  kreativita, sazba, pre-press

Archiv aktualit

29.6.17 | Celofiremní DOVOLENÁ od 3.7. do 9.7.2017

Ilustrační obrázek k aktualitě

V termínu od 3.7. do 9.7.2017 probíhá v KATE agency s.r.o. celofiremní dovolená.

V tomto termínu máme ZAVŘENO a to nejen obchodní oddělení, ale i veškerá naše výroba.

Co se týká termínů dodání, nic se nemění, vše bude dodáno a realizováno dle potvrzených zakázek v řádném termínu.

Budeme se na Vás opět těšit 10.7.2017, kdy pro Vás budeme připravovat nabídku na kalendáře a diáře pro rok 2018 a to opět s mimořádnou slevou až -30% a samozřejmě je v plné přípravě i náš nový katalog REKLAMNÍ PŘEDMĚTY 2017/2018.

21.7.17 | Katalog "Reklamní propisky a reklamní předměty 2017"

Ilustrační obrázek k aktualitě

Nastal čas a připravujeme již nový katalog Reklamní předměty 2017.

Poprvé po 15 letech jsme se rozhodli, že náš hlavní katalog "Reklamní předměty 2017", který nyní platí a obsahuje naši kompletní nabídku, ponecháme v platnosti až do konce roku 2017 a nabídku rozšíříme o další katalog, který bude věnován jen a pouze NOVINKÁM.

KATALOG NOVINKY 2017 bude k dispozici 4.9.2017, a to jak v tištěné, tak i v on-line podobě jako ostatní katalogy, které máme v naší nabídce.

Nebude však obsahovat nabídku Kalendáře a diáře 2018, která je velmi široká a naleznete ji již nyní v našich 4 tištěných katalozích Kalendáře a diáře 2018.

Věříme, že jsme se rozhodli pro změnu, která nabídku na reklamní předměty a propisky rozšíří a budeme rádi i za zpětnou vazbu od Vás.

10.8.17 | Hledáme novou kolegyni nebo kolegu

Ilustrační obrázek k aktualitě

KATE agency s.r.o. hledá kolegyni/kolegu na pozici ACCOUNT MANAGER, s praxí v oboru reklamních propisek a reklamních předmětů. Požadujeme praxi na stejné pozici v oboru reklamních předmětů a znalost trhu (B2B klientela), dále ŘP sk B s praxí v řízení a vše ostatní co ke své práci budeš potřebovat. To, že potřebuješ auto, notebook a mobil je nám jasné a věříme, že se nám na to nebude dlouho prášit.

Pokud jsi to právě ty, jsme rádi, že jsme tě již našli a hned nám zavolej. Budeme se těšit na dalšího člena našeho teamu :-)

Podrobnosti o volné pracovní pozici najdeš ZDE

5.9.17 | Výpadek poštovního serveru

Ilustrační obrázek k aktualitě

Dnes 5.9.2017 došlo k výpadku poštovního serveru. Za problémy se omlouváme a pracujeme na co nejrychlejším odstranění problému.

V případě potřeby nás prosím kontaktujte telefonicky.

Kancelář KATE agency - telefon 549216008 nebo mobilní telefon 777060806.

Děkujeme za pochopení.

7.9.17 | KALENDÁŘE A DIÁŘE 2018 se slevou až 30%

Ilustrační obrázek k aktualitě

Stále platí naše každoroční AKCE na kolekci KALENDÁŘE A DIÁŘE pro rok 2018 a to opět se slevou až 30 %. Jako dárek k Vaší objednávce máme power bank pro dobití Vašeho mobilního telefonu.

Můžete vybírat ze 4 tištěných katalogů nebo on-line v našem e-shopu.

Mimo širokou nabídku můžete využít také vlastní vzhled kalendářů a diářů nebo je pro Vás již tradičně vyrobíme přímo „NA MÍRU“.

A pokud již máte vybráno, rádi Vám zkalkulujeme tu nejlepší nabídku.

I přes digitální technologie je dnes firemní KALENDÁŘ a DIÁŘ stále nejúčinnější a nejdéle fungující reklama, kterou zákazníci používají každý den.

Přejeme Vám pěkné léto a pohodový výběr.

17.9.17 | NOVÝ katalog REKLAMNÍ PŘEDMĚTY - NOVINKY 2017/18

Ilustrační obrázek k aktualitě

Poprvé po 15 letech jsme ponechali náš hlavní katalog REKLAMNÍ PŘEDMĚTY 2017 v platnosti až do konce kalendářního roku a pro nadcházející sezónu podzim/zima 2017 vytvořili nový katalog NOVINKY 2017/18 , který máte právě před sebou a který obsahuje pouze NOVINKY. Reagovali jsme tímto na nejčastější otázku většiny našich zákazníků a to : „Jaké máte NOVINKY?“. Věříme, že na 56 stranách katalogu naleznete souhrn novinek, které vás zaujmou a poslouží pro výběr Vašich firemních, managerských, soutěžních i rozdávacích dárků či jako podpora Vašeho prodeje.

Pokud tedy hledáte aktuálně reklamní předměty a ještě nevíte, zda to budou reklamní propisky, klíčenky, USB disky, powerbenky, hrnky, deštníky, svítilny, metry, termosky, nože, sportovní tašky, batohy, reklamní kšiltovky, reklamní trička, polokošile, mikiny, bundy, ručníky nebo něco sladkého jako bonbóny, čokolády, pralinky, nebo sezóní zboží jako kalendáře a diáře 2018 věříme, že si vyberete právě ZDE.

20.12.17 | Přání do nového roku

Ilustrační obrázek k aktualitě

Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům za spolupráci v roce 2017.

Přejeme Vám šťastné Vánoce a úspěšný nový rok 2018.

V novém roce se na Vás budeme těšit již 3.1.2018. Věříme, že nám i nadále zanecháte svoji přízeň a to nejen při objednávání Vašich reklamních propisek a reklamních a dárkových předmětů, ale i v našem širším sortimentu tištěné a 3D reklamy.

4.1.18 | Vítejte v roce 2018

Ilustrační obrázek k aktualitě

I v novém roce 2018 pro Vás připravujeme celou řadu novinek. Rozšiřujeme celkovou naši nabídku tak, aby jste si reklamní a dárkové předměty mohli vybírat z co nejširší nabídky. Již nyní pro Vás připravujeme náš hlavní katalog REKLAMNÍ PŘEDMĚTY 2018. Nově bude náš hlavní katalog k dispozici již na jaře 2018. Naleznete v něm přes více jak 500 NOVINEK. Katalog bude obsahovat kompletní výběr sortimentu a naleznete v něm nejen klasické plastové reklamní propisky a kovové propisky, ale i běžné reklamní předměty jako jsou hrnky, deštníky, klíčenky, svítilny, reklamní tašky, batohy, USB disky, powerbenky, reklamní čepice, trička, dále prezentační dárky, dárky pro podporu prodeje, dárky pro bonusový systém Vašeho e-shopu, managerské dárky, ale také i ostatní praktické dárky pro volný čas.

Přejeme Vám úspěšný vstup do nového roku 2018 a budeme se těšit na další spolupráci.

3.5.18 | v pondělí 7.5.2018 máme ZAVŘENO!

Ilustrační obrázek k aktualitě

Vážení zákazníci, dne 7.5.2018 máme z technických důvodů ZAVŘENO. Budeme Vám k dispozici již ve středu 9.5.2018.

I přesto, že máme 7.5.2018 zavřeno, můžete si prohlédnout naši nabídku prostřednictví on-line katalogů, které nabízí nejen reklamní propisky nebo USB disky, ale naleznete zde téměř všechny reklamní a dárkové předměty, které Vás jen napadnou a to včetně cen uvedených přímo v katalogu. Pokud Vás nějaký reklamní předmět zaujal, ale nenalezli jste ho, kontaktujte nás, jistě se nám pouze jen do katalogu nevešel.

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7