KATE agency s.r.o.

VSTUPTE DO E-SHOPU Ikona nákupního košíku obchodní podmínky | reklamační řád | přihlásit se | zaregistrovat se

Ilustrační foto k tištěné reklamě
  TIŠTĚNÁ REKLAMA
  tiskoviny, banery, polepy

Ilustrační foto k reklamním předmětům
  REKLAMNÍ PŘEDMĚTY
  včetně označení logem pro vaše klienty

Ilustrační foto ke kovovým perům
  KOVOVÉ PROPISKY A PERA
  kuličkové, plnicí, keramické, mikrotužky

Ilustrační foto ke gravírování reklamních předmětů a průmyslových výrobků laserem
  GRAVÍROVÁNÍ LASEREM
  i na vámi dodané zboží

Ilustrační foto ke kalendářům a diářům
  KALENDÁŘE A DIÁŘE
  kolekce pro rok 2013

Ilustrační foto k návrháři vlastních diářů
  NÁVRHÁŘ DIÁŘŮ
  navrhněte si sami firemní diář

Ilustrační foto k reklamnímu textilu
  REKLAMNÍ TEXTIL
  pro vaši firmu

Ilustrační foto ke grafickému studiu KATE
  GRAFICKÉ STUDIO
  kreativita, sazba, pre-press

Archiv aktualit

5.9.16 | Reklamní předměty 2017 - nový katalog je již v tisku

Ilustrační obrázek k aktualitě

Katalog REKLAMNÍ PŘEDMĚTY 2016/2017 je již hotov a dnes odchází do tisku.

Naleznete v něm jak řadu novinek, tak i oblíbené reklamní předměty, reklamní propisky, reklamní textil a jiné reklamní zboží, které znáte z našich akčních nabídek, které jsme Vám v průběhu roku připravovali. Pohled na nový designu obálky by měl být zárukou, že i v tomto roce se máte opět na co těšit.

Náš hlavní KATALOG REKLAMNÍ PŘEDMĚTY 2016/2017 bude k dispozici v tištěné podobě již tradičně 9.9.2016.

Na prvních stranách opět začínáme nabídkou reklamních propisek a jak jsme již psali, nenaleznete zde tradiční nabídku kalendářů a diářů. To však neznamená, že by nebylo z čeho vybírat. Kalendáře a diáře pro rok 2017 jsme zařadili hned do 4 speciálních katalogů, který jsme již všem našim zákazníkům rozeslali začátkem léta. Pokud by jste náhodou katalog kalendáře a diáře 2017 neměli, svůj kalendář a diář pro rok 2017 můžete vybírat přímo na našich www stránkách nebo v on-line katalogu.

Pozor, ještě stále platí exkluzivní 30% sleva a to na jakýkoliv vybraný kalendář nebo diář z naší nabídky pro rok 2017. Objednávky je však nutné zaslat co nejdříve, naše AKCE SLEVA 30% na kalendáře a diáře končí již 30. září ! Kontaktujte nás co nejdříve, skladové zásoby se tenčí a při vyprodání Vám bohužel již nebude možné daný typ dodat.

1.10.16 | Prodložili jsme slevu na KALENDÁŘE A DIÁŘE rok 2017

Ilustrační obrázek k aktualitě

Prodloužili jsme pro Vás slevu na kolekci KALENDÁŘE A DIÁŘE pro rok 2017 a to stále se slevou až 30 % s osobním DÁRKEM pro Vás USB disk s technologií OTG pro užití i v mobilních telefonech.

Stále můžete vybírat ze 4 tištěných nebo on-line katalogů, které jsou k dispozici v digitální podobě v sekci on-line katalogy.

V případě, že byste snad nalezli levnější nebo zajímavější kalendář nebo diář pro rok 2016, neváhejte, jistě nalezneme řešení.

Přejeme Vám pohodový výběr, zboží můžete vybírat také na našem e-shopu .

25.10.16 | Katalog Reklamní předměty 2016/17 on-line

Ilustrační obrázek k aktualitě

Náš katalog Reklamní předměty 2016/17 jsme vydali nejen v tištěné, ale i v digitální on-line podobě. Můžete si tedy vybírat i přímo ZDE na našich www stránkách.

Vybrané reklamní předměty Vám rádi po zaslání vaší poptávky na e-mail poptávky na e-mail zkalkulujeme dle požadovaných počtů kusů a to včetně nabídky nejvhodnějšího brandingu a samozřejmně i reálného termínu dodání.

Pokud tedy hledáte a ještě nevíte, které to budou reklamní propisky, klíčenky, USB disky, powerbenky, hrnky, deštníky, svítilny, metry, termosky, nože, sportovní tašky, batohy, reklamní kšiltovky, reklamní trička, polokošile, mikiny, bundy, ručníky nebo něco sladkého jako bonbóny, čokolády, pralinky, reklamní a hroznové cukry a samozřejmně i sezóní zboží, mezi které patří kalendáře a diáře, přejeme Vám příjemný výběr.

14.11.16 | Sleva až -30% na kalendáře a diáře stále platí !

Ilustrační obrázek k aktualitě

Pokud jste ještě nevybrali kalendář nebo diář pro rok 2017, je nyní poslední možnost vybrat si, nyní již bohužel z né plně kompletní nabídky, která je již z více než poloviny vyprodána, ale stále můžete využít naši akční slevu -30%. Pokud tedy ještě nemáte objednány kalendáře a diáře, je již pravý čas. Rádi Vám s výběrem poradíme a pomůžeme i s aplikací vašeho loga na kalendář nebo diář.

S koncem roku se blíží také čas na objednání novoročního PF přání.

15.12.16 | Provozní doba na přelomu roku 2016/2017

Ilustrační obrázek k aktualitě

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás informovali o provozu na přelomu roku:

21.12.2016 - poslední expedice a osobní odběry zboží budou probíhat do 12 hodin 22.12.2016-2.1.2017 - firemní dovolená, máme úplně zavřeno

od 3.1. ledna 2017 - běžný provoz

Děkujeme za spolupráci a přejeme krásné Vánoce a vše nejlepší v novém roce 2017.

16.12.16 | Přání do nového roku

Ilustrační obrázek k aktualitě

Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům za spolupráci v roce 2016.

Přejeme Vám šťastné Vánoce a úspěšný nový rok 2017.

V novém roce se na Vás budeme těšit již 3.1.2017. Věříme, že nám i nadále zanecháte svoji přízeň a to nejen při objednávání Vašich reklamních propisek a reklamních a dárkových předmětů, ale i v našem širším sortimentu tištěné a 3D reklamy, který se i v příštím roce budeme snažit co nejvíce rozšiřovat dle Vašich nových požadavků a přání.

17.1.17 | Sezóna 2017 již začala

Ilustrační obrázek k aktualitě

Se začátkem nového roku se vždy pojí i začátek nové sezóny v 3D reklamě.

Tak jako každoročně se vše odehrává na veletrhu PSI v německém Düsseldorfu, kde se představí vždy řada novinek a zajímavostí, o kterých Vás jako dlouholetí členové PSI budeme samozřejmě informovat a opět ty nejzajímavější reklamní předměty naleznete v našem novém katalogu. Již nyní zpracováváme přehled o nových trendech, které prezentované reklamní předměty přinášejí a postupně je budeme zařazovat do naší nabídky.

U reklamních propisek plánujeme rozšíření nejprodávanější kovové reklamní propisky COSMO o typ s dotykovou gumou tzv. touchem, tak jako je to např. i u propisky COSMO SLIM TOUCH.

I v roce 2017 u nás bude kovová reklamní propiska reklamní předmět číslo 1.

Mimo reklamní předměty, reklamní propisky nebo reklamní textil se v tomto roce opět objevilo několik novinek v technologiích brandingu. Pro potisk textilu plánujeme od roku 2017 zařazení speciální technologie potisku.

23.3.17 | Akce na reklamní trička a polokošile "Léto v tričku 2017"

Ilustrační obrázek k aktualitě

Opět jsme pro Vás připravili akci reklamního textilu „Léto v tričku“. Najdete zde akční ceny za trička od 37,20 Kč/ks a polokošile od 90,80 Kč/ks. Tento rok jsme se rozhodli pro značku GILDAN. Cenové zvýhodnění je opět podle objednaného počtu kusů – 100/300/500 a více ks. Uvedené ceny jsou vždy bez DPH, brandingu a dopravy.

Pokud se již chystáte objednat Váš firemní textil nebo jen reklamní trička a to s potiskem nebo výšivkou, je zrovna ten správný čas.

Rádi Vám zašleme přesnou nabídku dle Vašich požadavků a pokud by jste měli zájem o něco více, jako např. knoflíky u polokošile dle barvy Vašeho loga, nášivku nebo jiné specifické označení Vašeho brendu, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme z realizací nebo i zapůjčíme již realizované tričko či polokošili.

Akce platí pro všechny zákazníky, při objednání 100 ks i 10 000 ks.

A nezapomeňte, že kromě výběru z 37 barev máte ještě možnost vybírat až z 8 konfekčních velikostí. A pokud by jste měli zájem o dámská trička nebo jinou značku trička či reklamního textilu nebo jiný sortiment reklamního textilu jako jsou bundy, vesty nebo mikiny, i zde máme pro Vás velmi širokou nabídku. Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem a budeme se snažit, aby naše nabídka byla tou nejlepši.

3.4.17 | Výprodej značkových per Parker Jotter Color

Ilustrační obrázek k aktualitě

Rádi bychom Vám opět nabídli něco navíc, a to naši akci s nabídkou luxusních per Parker. Značka Parker slaví 100 let a je jednou z nejhodnotnějších značek ve Velké Británii. Značka Parker dostala nově i záštitu a hodnocení královny Alžběty a pro rok 2017 bylo rozhodnuto zrušit nabídku levných per a propisek Parker, které jsou levné, plastové, a značku tím povýšit na původní šlechtickou úroveň tak, jak jsme ji znali dříve. Bohužel pro rok 2017 a novou kolekci to znamená výrazné zdražení a nástup jiných, kovových modelů a to v právě té nejnižší kategorii Parker Jotter Color, který bude nahrazen celokovovým modelem Parker Jotter Ballpoint Pen Signal.

Aktuálně jsme tedy pro Vás připravili výprodej končícího modelu kuličkového pera Parker Jotter Color , který je vlastně taková luxusní propiska. Nyní je v akci za 136,- Kč/ks a je vhodná pro branding technologií gravírování laserem, kdy Vám Vaše logo touto technologií označíme na pera, propisky přímo u nás na našem laserovém popisovacím stroji.

Neváhejte nás kontaktovat pro vytvoření cenové kalkulace včetně Vašeho označení logem. Věříme, že Vás tato akce potěší.

13.4.17 | VESELÉ VELIKONOCE

Ilustrační obrázek k aktualitě

Veselé Velikonoce Vám přeje Váš team KATE agency.

Budeme se na Vás opět těšit po prodlouženém víkendu v úterý 18.4.2017.

Po VELIKONOCÍCH pro Vás připravujeme řadu novinek. Aktuálně u nás stále platí AKCE na trička a reklamní textil "LÉTO V TRIČKU", AKCE na reklamní kovové PROPISKY nebo AKCE na značkové pera, propisky PARKER JOTTER.

Neváhejte nás po Velikonocích kontaktovat pro vytvoření cenové kalkulace na propisky, textil nebo jiné nejen AKČNÍ reklamní předměty.

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7