KATE agency s.r.o.

VSTUPTE DO E-SHOPU Ikona nákupního košíku obchodní podmínky | reklamační řád | přihlásit se | zaregistrovat se

Ilustrační foto k tištěné reklamě
  TIŠTĚNÁ REKLAMA
  tiskoviny, banery, polepy

Ilustrační foto k reklamním předmětům
  REKLAMNÍ PŘEDMĚTY
  včetně označení logem pro vaše klienty

Ilustrační foto ke kovovým perům
  KOVOVÉ PROPISKY A PERA
  kuličkové, plnicí, keramické, mikrotužky

Ilustrační foto ke gravírování reklamních předmětů a průmyslových výrobků laserem
  GRAVÍROVÁNÍ LASEREM
  i na vámi dodané zboží

Ilustrační foto ke kalendářům a diářům
  KALENDÁŘE A DIÁŘE
  kolekce pro rok 2013

Ilustrační foto k návrháři vlastních diářů
  NÁVRHÁŘ DIÁŘŮ
  navrhněte si sami firemní diář

Ilustrační foto k reklamnímu textilu
  REKLAMNÍ TEXTIL
  pro vaši firmu

Ilustrační foto ke grafickému studiu KATE
  GRAFICKÉ STUDIO
  kreativita, sazba, pre-press

O nás

Vážení obchodní přátelé,

KATE agency s.r.o. je dovozce, výrobce a dodavatel reklamních a dárkových předmětů, kalendářů, diářů a tištěné reklamy s doménou www.reklamni.predmety.cz.

Vzorkovna reklamních předmětů v sídle firmy KATE agency

V tomto oboru, který se odborně nazývá „Tištěná a 3D reklama“ patří KATE agency ke středně velkým, ale velmi uznávaným dodavatelům a to převážně díky našemu servisu a možnostem, které již u největších gigantů na na trhu není možné nabídnout. Již více než 500 našich stávajících zákazníků zvolilo tuto zlatou střední cestu, která je v obchodě vždy tím nejlepším a nejrozumnějším řešením bez rozdílu o jaký obor se jedná.

Jsme členy mezinárodní asociace dovozců, výrobců a distributorů reklamního zboží PSI, což nám umožňuje spolupráci s významnými světovými výrobci a dodavateli reklamních a dárkových předmětů. Pro přehlednost a spokojenost zákazníků jsou nabídky a zakázky zpracovány v systému SAP, který nám umožňuje kontrolu v jakémkoliv kroku od zaslání nabídky, po potvrzení Vaší objednávky kupní smlouvou až po včasné a správné dodání.

Dodávkové auto KATE agency používané k vlastnímu rozvozu reklamních předmětů

Naší odměnou je i Vaše spokojenost, díky které jsme na trhu již více než 16 let. Za tuto dobu jsme získali řadu kontaktů a zkušeností, máme velké množství stálých obchodních partnerů a dodavatelů v zemích EU jako je Holandsko, Německo, Španělsko, Polsko či asijských zemích jako je Čína, Taiwan, Turecko, kde vyrábíme zboží na míru, které následně smluvním dopravcem dle mezinárodních dodacích podmínek (INCOTERMS 2000) přepravíme až k vám. Veškeré zboží samozřejmě splňuje potřebné náležitosti, zajišťujme jeho proclení, pojištění i dopravu, která je dle druhu zboží a místa odběru kontinentální, letecká nebo námořní.

Naši zaměstnanci vám s Vaší zakázkou rádi poradí a doporučí zda je vhodné vyrábět zboží v Asii a čekat na jeho delší dodání (netýká se zboží s leteckou dopravou jako jsou USB disky, šňůrky na krk aj.) nebo využít obrovských skladových zásob katalogového zboží, které je dostupné do několika dnů.

Stroj na gravírování laserem používaný v KATE agency ke gravírovaní reklamních předmětů

Pro tuto nejčastější variantu máme k dispozici ZDARMA vlastní katalog s nabídkou kompletního sortimentu reklamních předmětů, včetně kalendářů, diářů a s tímto souvisejících služeb. Vlastníme i nejdražší a technologicky nejmodernější technologie brandingu zvanou gravírování laserem.

Gravírování laserem je již 11. rokem naše speciální divize, která se nezabývá jen označením, brandingem reklamních předmětů, ale zabýváme se i průmyslovým značením, značením výrobků, popisových štítků aj. Vzhledem ke složitosti, dostupnosti a velmi vysoké pořizovací ceně této technologie máme v nabídce i gravírování na dodané reklamní zboží.

Věříme, že se vám naše nabídka zalíbí a přejeme vám příjemný výběr.


na spolupráci se těší
team KATE agency s.r.o.

Využijte našich služeb

Sada katalogů reklamních předmětů od firmy KATE agency